Angelina Jolie vishet me lejla dhe MAHNIT në takimin me Michelle Phiffer!!!

Angelina Jolie vijon ende të promovojë filmin e saj të fundit “Maleficent: Mistress Of Evil” në mbarë botën.

 

44-vjeçarja u shfaq të hënën në Hotel De La Ville në Romë krah një tjetër ylli të njohur të kinematografisë, 61-vjeçares Michelle Pfeiffer.

Angelina ka lënë më njanë veshjet e saj në ngjyra të errëta për diçka pak më të nditshme dhe kishte zgjedhur të vishte një kanatjere të gjata me pala firzamonike ngjyrë lejla. Ylli i ekranit e kishte kombinuar kanatjeren e saj Givenchy (marrë nga sfilata e Givenchy SS2019 Couture) me pantallona të zeza dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

 

Sikur të mos mjaftonte kjo kur Angelina dhe Michelle u bënë bashkë, i gjithë rrjeti ndali për një sekondë përpara bukurisë së pakrahasueshme të dy ikonave.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article