Pas Demi Moore, edhe Jennifer Aniston tregon një sekret të madh të saj!

Jennifer Aniston foli në një intervistë të dhënë për Howard Stern, ku bëri disa rrëfimë për jetën e saj sentimentale dhe sa e gatshme është t`I hyjë një lidhjeje të re.

E pyetur nëse po takohet me njeri së fundi, ajo u përgjigj: “ Jam shumë, shumë e zënë“, nuk kam kohë për gjëra të tilla“. Por tregoi se ka një gjë që urren tek takimet; nuk I pëlqejnë ato që “rregullohen “ nga persona të tjerë. “ Këtë e kam tmerr“, ka thënë Jennifer. Aktorja rrëfeu mes të tjerash se pas ndarjes me Justin Theroux, iu drejtua një psikologu.

“ Asnjëri prej nesh nuk vdiq, asnjëri nuk I uron të keqen tjetrit. Është e mërzitshme e di, por kemi një respekt reciprok të mjaftueshëm aq sa per ta bërë këtë ndarje më pak të dhimbshme“, është shprehur ajo.

HOLLYWOOD, CA – JANUARY 28: Actress-director Jennifer Aniston and actor-director Justin Theroux attend the 64th Annual Directors Guild Of America Awards cocktail reception held at the Grand Ballroom at Hollywood & Highland on January 28, 2012 in Hollywood, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images for DGA)
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article