Rrobat që veshën yjet në aeroport e që na lanë pa fjalë!!!!

Për ne njerëzit e thjeshtë, veshja standarde e aeroportit përfshin atë të rehatshmen, atletet, sportiven; por kur bëhet fjalë për të famshmit, shumë zgjedhin modën mbi funksion, dhe në pjesën më të madhe të rasteve, pamja e tyre nuk ka kuptim. Nga Lady Gaga te Miley Cyrus, këta të famshëm kanë bërë disa zgjedhje të diskutueshme kur bëhet fjalë për veshjen e aeroportit. Ja disa nga “pamjet më të egra“ të udhëtimit ndër vite.

Brigitte Bardot, 1965: mbërriti në aeroportin  Orly të Parisit me një kapele gjigande, që atëherë I cuditi të  gjithë

Lady Gaga dhe këpucët e saj të cmendura, me të cilat as nuk ecte dot

Phyllis Diller, 1968, dukej si shpend me atë gjënë rreth qafës

Lady Gaga përsëri me kombinim komplet jeshil dhe taka gjigande

Dhe prapë ajo në Tokio, 2012

Miley Cyrus, 2015, me “luledielli“ që I mbulojnë pjesën e gjoksit

Kesha, 2015, të gjithë u trembën se do të pengohej me atë fustan të gjatë tek shkalla lëvizëse

Paris Hilton, 2015, në aeroport me fustan mbrëmjeje

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article