Motrat Kardashian i kemi parë në plazh, po nënën, Kris, e kishit parë si dukej e re me rrobebanjo?

Kim Kardashian nuk  e ka problem fare të tregojë format e saj, madje mund të themi se pozat ku ekspozon trupin janë të preferuarat e yllit të reality-t!

Por së fundi, ajo ka postuar një tjetër lloj fotografie: atë të së ëmës vite më parë, ku Kris Jenner shfaqet me rrobebanjo. Kris është duke pozuar me  bikini në pishinë me mikeshën e familjes Faye Resnick, dhe duket super në formë.

 

View this post on Instagram

 

I mean… who is hotter than my mom after giving birth to brother! @krisjenner @fayeresnick

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Doja të thoja … kush është më seksi se nëna ime pas lindjes së vëllait tim!” , ka shkruar  Kim në foto, duke treguar kështu se ëma paska qenë në këtë formë “ të llahtarshme “ fizike shumë shpejt pasi kishte sjellë në jetë një fëmijë!!

Previous ArticleNext Article