Aksidentohet aktori i “Klanifornia”!

 

Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë ditën e djeshme në një aksident tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës.

Taksia me të cilën udhetonte Albano është përplasur me një mjet tjetër tip Ford që po lëvizte përpara tyre.

Aktori ka dalë i tronditur nga taksia pas përplasjes së makinave dhe siç shihet në fotot e publikuara nga Vizion +, është ulur në trotuar në cep të rrugës në perpjekje për të marrë veten.

Fatmirësisht aksidenti veç dëmeve materiale të dy makinave nuk ka sjellë lendime serioze tek aktori.

Burimi: Newsbomb

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article