Ledioni i bëri Lorit një dhuratë dhe ajo e ktheu me dy kuptime!

Lori Hoxha postoi në profilin e saj në Instagram foton e një cante të vogël të kuqe.Bëhet fjalë për një cantë Jacquemus , një trend I vërtetë I momentit që ka bërë mjaft emra të njohur të “marrosen“ pas këtyre mini-cantave, të cilat sigurisht më shumë kanë funksion estetik sesa praktik.

Por nga mesazhi me të cilin ka shoqëruar foton, trashëgimtarja e pasur e Top Channel-it, la të kuptohej se kjo dhuratë kishte dhe një kuptim tjetër. Bashkëshorti I të motrës e kishte menduar mirë se cfarë mund të fuste ajo aty.

 

View this post on Instagram

 

@ledionnlico gifted me this bag so I can put all the fucks I give

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

“Ledion Liço më dhuroi këtë çantë për të vendosur aty të gjithë gjërat për të cilat nuk dua t`ia di“, ka shkruar Lori, si për të treguar kështu moskokëcarjen për cfarë thonë rrotull saj. E sigurisht, me jetën që ajo bën, vështirë ta mendosh se mund ta vrasë mendjen për gjëra të tilla.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article