U bë gjyshe pak ditë më parë, Jozefina Topalli shijon shëtitjet nga liqeni me nipin e vogël

Jozefina Topalli u bë gjyshe vetëm pak ditë më parë pasi vajza e saj Megi solli në jetë djalin e saj.

Politikania e njohur është parë shpesh teksa shëtit me nipin në zonën e Kodrave të Liqenit dhe një moment të tillë e ka memorizuar në një fotografi të cilën e ka ndarë edhe me miqtë e saj në rrjetin social.

 

Previous ArticleNext Article