Pas dasmës, Justin Bieber tregon ambientet e shtëpisë 8.5 milion dollarëshe!

 

Mesa duket Justin Bieber nuk kishte gjumë mbrëmjen e kaluar dhe vendosi të ndajë me ndjekësit e tij në Instagram, foto nga ambientet e brendshme të shtëpisë së tij 8.5 milion dollarëshe ku jeton me bashkëshorten Hailey.

Dyshja aktualisht po jetojnë në një supër vilë në Beverly Hills, ndërsa pak muaj më parë këngëtari lajmëroi se donte ta shiste pronën që kap shifra marramendëse.

Gjithsesi Bieber u tregua ‘bujar’ duke ndarë me publikun foto nga banesa e tij, në të cilën mbizotëron luksi e komoditeti.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article