Për herë të parë! Arbana dhe Eduarti të kapur prej dore; çfarë su pa nga premiera e “Gjyshja”

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj vështirë t’i fotografosh si një çift normal sepse përpiqen ta ruajnë veten nga paparazzi apo syri i publikut.

Por premiera e filmit “Gjyshja” e regjisorit ka bërë që çifti jo vetëm të pozojnë së bashku por madje nuk kanë nguruar të paraqiten në dyert e kinemasë të kapur prej dore si një çift normal e që dashuria i lexohet në sy.

Në fotot e siguruara nga “Panorama Plus”, Arbana dhe Eduarti të kombinuar më së miri me veshjet e zeza, shihen pranë njëri-tjetrit edhe teksa shkëmbejnë shikime të ngrohta në ndenjëset pak para se të nis filmi me metrazh të shkurtër.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article