Në tapetin e kuq me “ barkun tek goja“: Yjet që na tregojnë se mund të jesh një ikonë stili në cdo situatë!

Anne Hathaway është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe si një nënë që edhe punon, ajo nuk I largohet tapetit të kuq. Për paraqitjen e fundit në premierën e filmit “ Dashuri Moderne“ në New York, Anne i befasoi të gjithë me fustanin e shtatzanisë nga Oscar De La Renta, I kombinuar me sandale dhe stoli ngjyrë floriri.  Një imazh dyfish rrezatues sepse, siç shpjegoi vetë aktorja amerikane në rrjetet sociale, edhe ajo kishte kaluar nëpër rrugën e vështirë të infertilitetit. Në çdo rast, pjesët e famshme të barkut që kanë ecur në tapetin e kuq vitet e fundit janë kaq shumë dhe mbeten një frymëzim i vazhdueshëm për sa i përket stilit.

Anne Hathaway

Rosie Huntington-Whiteley

Marion Cotillard

 

Natalie Portman

Clemence Poesy

Kerry Washignton

Blake Lively

Lea Seydoux

Keira Knightley

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article