Është 1.65 e gjatë, peshon 180 kilogramë, por aktorja “nuk e vret fare“; si duket i dashuri që ka në krah!!

Aktorja Chrissy Metz njihet sidomos për rolin e Kate Pearson në serialin ”This Is Us”. Nëse aty, personazhi I saj ka një jetë të trazuar, me Chrissyn në të vërtetë, nuk ndodh kështu: 38 vjecarja ka qenë e martuar për 7 vjet, e paskësaj ka pasur dhe mjaft të dashur, disa edhe të famshëm.

Përpara se të bëhej e njohur, ajo kishte lidhur kurorë me skenaristin britanik Martyn Eaden. Pas divorcit, gjatë xhirimeve të  ”This Is Us”, Chrissy u dashurua me Josh Stancil, që ish pjesë e kipit të filmimeve. Marsin e 2018-tës, ajo deklaroi për  Us Weekly se ishin ndarë në mënyrë miqësore.

Tani, është në lidhje me një partner 13 vjet më të ri, kompozitorin Hal Rosenfeld.  Dhe duket mjaft e kënaqur me historinë e re të dashurisë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article