Arbana Osmani paska mbetur në klasë? Dhe s`qenka e vetmja!

“Sekretet“ I nxorri pedagogia e gazetarisë, Iris Luarasi. Disa emra mjaft të njohur sot për publikun, por që kanë qenë dikur ish –studentë të saj, nuk paskan qenë të shkëlqyer në mësime. Kështu që mos u tregoni shumë të ashpër me veten, nëse dicka nuk ju shkon sic duhet në provime. E ftuar tek“Shiko Kush LUAN”, Irisi iu përgjig me katër emra pyetjes se cili personazh i njohur të cilit ajo I ka dhënë mësim, ka mbetur në klasë.

Pedagogia nuk ngurroi t`I tregonte. “Në fakt do ju them katër emra të cilët tani i kam shumë miq por në kohën kur ishin studentë kanë mbetur në klasë. Janë: Arbana Osmani, Jonida Shehu, Erl Murati dhe Artan Hasani”, tha ajo gjatë sfidës “Ndaje ose Haje”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article