Liv Tyler nuk e njohin në rrugë; si duket aktorja sot 42 vjec!!

Liv Tyler u befasua së fundi nga paparacët në Santa Monica,  dhe pamja e saj ishte ndryshe nga ajo që janë mësuar të shohin fansat. Aktorja 42 vjecare u fotografua ndërsa kishte dalë për Pazar. Liv, në Hollivud u “imponua“ fillimisht me imazhin e një femre fatale, megjithatë pa grim dukej shumë ndryshe.

Me syzet e mëdha dhe fustanin  e gjatë të zi me pika të kuqe, Liv nuk dukej shumë si aktorja që jemi mësuar të shohim, edhe pse në fakt, ne na u duk sërish mjaft joshëse!

Aktorja ka tre fëmijë Milo , 14 vjec, Sailor Gene, 5 dhe  Lula Rose, 3 vjec.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article