I njëjti kostum: Arbana Osmani apo Selena Gomez; cila e veshi më mirë?

 

Arbana Osmani dhe Selena Gomez duket se patën të njëjtën shije sa i përket këtij kostumi me kuadrata me vija të holla, të cilin të dyja vajzat e showbiz-it shqiptar, e atij botëror e kanë bërë pjesë të garderobës së tyre.

Ky lloj printi është ndër trended më In të këtij sezoni, ndaj si Selena ashtu edhe Arbana janë ndjerë komode e moderne nën pantallonat e xhaketën e këtij kostumi.

Pak minuta më parë moderatorja shqiptare postoi një foto në Instagram, ku u shfaq me pantallonat dhe xhaketën si një ndër trendet e këtij sezoni.

Aktorja e famshme është fotografuar ditën e djeshme në rrugët e New York, teksa kishte veshur kostumin me kuadrata i cili mbante firmën e markës Frame.

Ju si mendoni cila nga vajzat ngjan më mirë me këtë kostum?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article