U desh të vinte Halloween-i që të mësonim se kush është shoqja e ngushtë e Marinës në Tv Klan!

Marina Vjollca është e rezervuar në përgjithësi, por këtë radhë e bëri një lëshim: na tregoi përmes disa fotove në Instagram se cila është shoqja e saj më e mirë në Tv Klan.

View this post on Instagram

 

Me shpirtin tim @noragega #halloween

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 “ Me shpirtin tim, Nora Gega“, ka shkruar moderatorja në krah të njërës prej fotove, ku shihet së bashku me njërën prej vajzave të zyrës së Burimeve Njerëzore.

Por Nora është më shumë se kaq: ajo është dhe bashkëshortja e ministrit të Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi me të cilin ka dy fëmijë, Aron dhe Ambla!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article