“Ndërkombëtarët”: Bordo ju sjell foto nga premiera me të ftuar VIP

Ditën e djeshme ( e premte 1 nëntor) u  mbajt premiera e filmit “Ndërkombëtarët”, ku kineastë e emra të njohur të artit e showbiz-it shqiptar ndoqën në kinema Cineplexx prodhimin kinematografik, që i jep zë mendimeve tona, për sjelljen që ndërkombëtarët kanë pasur dhe kanë me Shqipërinë e vogël.

Filmi që solli aktorin Eni Shehu si protagonist, nën regjnë e Plutin Vasit do të na njohë fare pa filtra, në kufijtë e absurdit personazhe, si ambasadorë dhe zyrtarë të huaj të cilët ne i mitizojmë.

Në këtë film interpretojnë një kastë aktorësh, si Eni Shehu që vjen për herë të parë në një rol kryesor, Hervin Çuli, Karafil Shena, Rovena Lule, Kastriot Çaushi, Alfred Trebicka, etj.

Si përherë në evente të kalibrit të tillë, Bordo nuk mund të mungonte edhe në premierën e “Ndërkombëtarët” duke ju sjellë pak nga atmosfera dhe të ftuarit VIP që patën fatin të shijojnë të parët këtë prodhim kinematografik.

Eni Shehu, Rovena Lule

Rovena Lule

Enada At Nikolla, Pluton Vasi

Eni Shehu, Sonila Çaushi

Gerta Gixhari

Sara Kolami 

Arjola Shehu, Eni Shehu, Evi Reçi

Eni Shehu, Rovena Lule

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article