Gaz Paja mungon në “Portokalli”, çfarë i ka ndodhur aktorit

Për herë të parë pas më shumë se 12 vitesh, Gaz Paja ka munguar në “Portokalli”-ë e kësaj jave. Mungesa e aktorit të shumë roleve nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga shikuesit besnikë të show-t të humorit.

Nuk dihet arsyeja e mungesës së aktorit ndonëse mendohet se ka qenë pikërisht ardhja në jetë e djalit të tij Dard ajo që e ka bërë Gazin të marrë disa ditë pushimi për të qëndruar pranë të voglit dhe bashkëshortes së tij Irës.

Gazi dhe Ira u bënë prindër për herë të parë më 28 teotr duke mirëpritur në jetë djalin e tyre që vendosën ta quajnë Dard.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article