Studentja “flirtoi“ me Harry-n në transmetim live, princi pati një reagim të papritur!

Princi Harry ishte në Tokio së fundi, për të ndjekur finale e Rugby World Cup mes Anglisë dhe Afrikës së Jugut. Duka I Sussex ka pasur një takim mjaft të këndshëm me atletë paraplegjikë dhe një grup studentësh, e kjo u pa në profilin zyrtar të pallatit mbretëror në Twitter, ku është postuar një video nga vizita e tij në kryeqytetin japonez. Cdo ka shkuar mirë, vetëm se Harry pati dhe një të papritur: një vajzë I bëri compliment, duke e quajtur të pashëm! Dhe princi iu përgjigj mjaft thjeshtë dhe këndshëm, duke I treguar unazën që ka në gisht, si për t`I thënë se është I martuar!! Pjesa tjetër  egrupit nis të qeshë dhë shpërthen në duartorikitje, kaq shumë u pëlqeu gjesti I tij!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article