Fillimisht e mohoi qё ishte djali i tij, kёngёtari poston foto tё tё birit!!

Bёri nё bujё tё madhe nё fillim, pasi nuk pranonte se ai ishte fёmija I tij, por Drake tani ka postuar njё foto tё tё birit, Adonis, duke treguar kёshtu se incidentet e para janё hedhur pas krahёve.

Reperi 33 vjecar hodhi nё rrjetet sociale njё foto ku shihet kёmba e Adonisit ( ende nuk ka nxjerrё njё imazh tё plotё), e nё corape lexohet shkrimi: “ Unё e dua babin“!!

Kjo tregon pra se kёngёtari jo vetёm e njeh tё birin, por edhe ka krijuar afrimitet me tё. Drake, i cili e ka fëmijën me yllin e filmave pornografik Sophie Brussaux, ka qenё tepёr I rezervuar nё kёtё pjesё tё jetёs sё tij private, por tashmё, gjёrat duket se kanё ndryshuar, dhe sigurisht, pёr mirё!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article