Archie-t i paskan dalë dy dhëmbë! Meghani poston foto të reja, e tregon sa është rritur vogëlushi!

Meghan Markle ka nxjerrë foto të reja të Archie-, të cilin e solli në jetë në muajin maj. Vogëlushi është rritur, e madje sic rrëfeu Dukesha e Sussex, I kanë dalë dhe dy dhëmbë, një gëzim I madh ky për prindërit e rinj të tij që shijojnë tani plot emocion cdo moment të rritjes së vogëlushit të tyre.

Nga fotot e fundit, Archie Harrison duket më qartë sesa kur ishte më I vogël, dhe na duket sipas ngjan më shumë na nëna!

Duke qenë një bebe “VIP“ që në lindje, nuk është cudi që fotot e tij bënë shumë shpejt xhiron e botës. Meghan dhe Harry shtuan se ai ka nisur të ecë këmbadoras nëpër shtëpi, dhe duket një “rrëmujaxhi“i vogël!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article