Victoria Beckham sapo theu rregullat me veshjen në aeroport!

 

Gjëja e parë që na shkon në mendje kur dëgjojmë fjalën aeroport është komoditeti që tek veshja përkthehet me tuta dhe atlete apo këpucë të rehatshme.

Ndërsa Victoria Beckham duket se ka diçka krejt ndryshe në mendje për të veshur gjatë një udhëtimi:

 

Fund të ngushtë, çizme-çorape, këmishë dhe mbi të një triko leshi, duket ky një kombinim i sapo dalë nga pasarelat të cilin stilistja e njohur ka preferuar ta veshë dy ditë më parë teksa ka mbërritur në aeroporin e Neë York-ut, John F.Kennedy.

Victoria nuk kishte harroi syzet e mëdha e të zeza, sepse në fund të fundit paparacët ishin në pritje të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article