Moderatorja shqiptare në pritje të fëmijës së parë, tregon gjininë e bebes!

E mbajti me fanatizëm lidhjen e saj shumë vjecare larg syve të medias, pjesë e së cilës është edhe vetë, e madje edhe në fotot e dasmës, Vilma Masha mezi na e zbuloi partnerin.

Të njëjtën linjë, moderatorja e dashur sportive kërkoi të ndiqte edhe më shtatzaninë, por në fund, s`kishte nga ia mbante, “ u zbulua“!!

Tani, Vilma e tregoi vetë gjininë e bebes dhe këtë e bëri përmes një postimi të thjeshtë, ku shihet një fustan I vockël ngjyrë rozë. Pra, do të jetë vajzë!!!

Mësohet se gjatë ditëve që Vilma do të mungojë në punë, drejtimi i emisionit të saj do t`I besohet një gazetareje të  “Supersport”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article