Zhaku ndahet nga bashkëshorti pas 2 vitesh martesë?! Ja detaji që ngre dyshimet

Inida Gjata nuk është një emër i panjohur për publikun shqiptar. Zhaku, dikur pjesë e mediave dhe portaleve për reagimet dhe mendimet e saj të drejtëpërdrejta, prej pak vitesh jeton në Gjermani së bashku me bashkëshortin e saj.

Ishte 2017-ta viti kur Zhaku ndau me publikun lajmin se ajo dhe partneri gjerman ishin martuar, ndonëse postimet e dyshes në rrjetet sociale janë të rralla e të pakta.

E në mesin e postimeve të punës e të përditshmërisë, xing.al ka vënë re një detaj në Facebook-un e artistes që ka ngritur dyshimet se ajo mund t’i ketë dhënë fund martesës.

Statusi i Zhakut në rrjetin social është ‘single’ ç’ka ka ngritur dyshime se ndoshta martesa e saj ka marrë fund. Nuk dihet se sa të vërtetë ka në këtë lajm, ndërkohë që Inida ruan ende foton e martesës dhe mbiemrin e bashkëshortit të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article