Arnold Schwarzenegger krushqi me shqiptarët; I biri i dashuruar kokë e këmbë me një shqiptare!

Duket se Arnold Schwarzenegger do të bëjë krushqi me një familje shqiptare, kjo pasi Joseph Bena djali i vogël i aktorit prej kohësh po jeton një histori të bukur dashurie me Nicky Dodaj, një bukuroshe me origjinë shqiptare që jeton në USA.

Në profilin e tij në insragram 22 vjeccari poston shpesh foto me partneren e tij, shkruan ‘Anabel.al’, duke lënë të kuptohet se dyshja ka një lidhje serioze.

Joseph është fëmija më i vogël i Schëarzenegger dhe ka ardhur në jetë nga marrëdhënia e aktorit me Mildred Patricia Baena

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article