Meghan dhe Harry postojnë një foto të papublikuar të Archie!

 

Sot babai i William dhe Harry fetson ditëlindjen e 71-të. Në morinë e urimeve që Princi Charles ka marrë në ditën e tij të lindjes, postimi i Meghan dhe Harry-t kushtuar Charles mori vëmendjen e të gjithëve.

Duka dhe Dukesha e Sussex zgjodhën ta uronin Princin nëpërmjet një foto të papublikuar më parë të vogëlushit Archie dhe gjyshit të tij Charles.

“Gëzuar ditëlindjen Hirësisë së Tij, Princit të Wellsit- Zotëri, babi, gjyshi”; është shkruar në urimin bashkangjitur fotos në faqen zyrtare të Sussexëve në Instagram.

Ndërsa William dhe Kate zgjodhën një foto të Charles me dy djemtë e tij për ta uruar në ditën e tij të lindjes.

“I urojmë gëzuar ditëlindjen Princit të Wellsit”; shkruhet në llogarinw e William dhe Kate në Instagram.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article