Rudina Dembacaj merr një tjetër hap që s’ka të bëjë me jetën private

 

Ditën e djeshme moderatorja dhe humoristja, Rudina Dembacaj ka inaguruar për herë të parë, restorantin e saj, “Cormeum”. Që në korrik të këtij viti, Rudina na kishte folur për planet e saj, por asgjë konkrete deri më sot.

Kohët e fundit është përfolur shumë për ndarjen nga bashkëshorti i saj dhe nisjen e romancave me një mashull tjetër. Këto kohë të vështira mesa duket nuk e kanë ndaluar, Rudina Dembacaj, në planet për të ardhmen e saj. Ajo duket më rrezallitëse dhe e relaksuar se kurrë. Pavarësisht se hapja e një biznesi është një inciativë e vështirë, sidomos kur je një nënë beqare dhe me impenjime gazetareske në të njëjtën kohë.

Rudina Dembacaj na bën të gjithëve kurioz për ‘çelsin’ e saj të lumturisë.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article