VIP-at ‘pushtojnë’ shkallët e stadiumit; ja emrat e njohur që ndoqën ndeshjen Shqipëri-Francë

Mbrëmjen e kësaj të diele 17 nëntori u luajt ndeshja Shqipëri-Francë. Kjo e fundit ishte e veçantë më së shumti për shkak se u luajt në ‘shtëpinë e re’ të futbollit shqiptar, në stadiumin “Air Albania”.

Të shumtë kanë qenë personazhet VIP që kanë ndjekur nga afër ndeshjen mes dy kombëtareve dhe që kanë mundur të shijojnë kështu edhe emocionet e stadiumin e ri ku u debutua mbrëmë. Kryeminsitri Edi Rama me bashkëshorten dhe djaline  vogël Zahon, politikanë, artistë e të tjerë emra të njohur të showbizit kanë postuar foto e video nga shkallët e stadiumit, foto të cilat ua sjellim më poshtë.


Kryeministri Rama me bashkeshorten Linden dhe djalin Zaho


Prezantuesja Arbana Osmani

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on


Stilistja Enada At’Nikolla


Edi Manushi, Ardit Gjebrea, Juliana Pasha


Nora Istrefi me mamane e saj

 

View this post on Instagram

 

Shqipëri – Francë Hera e parë në Stadium ? @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

 

View this post on Instagram

 

Do fitojm sot se e di un ???

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by ????????? (@kristinabaki) on

 

View this post on Instagram

 

Ah sa bukur ahhhhh ?? @makeupbyelona @ogbyolagjoka

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Air Albania Stadium – me Ina Nuken policen me te mire ne vend! ??????

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article