Kush është kunata brune kinge që sfidon bukurinë e Marinës!

Bëhet fjalë për të dashurën e Libertian Selimit, vëllait të Getoarit. Sipas Tirana Post, brunia bukuroshe Rida, është  “kunata“  e Marina Vjollcës.

Rida është moderatore në “Koha Vizion“ ku prezanton një emision për të rinj, dhe qenka vërtet shumë e bukur!

Në rrjetet sociale, Liberiani ka postuar foto e video të shkurtra me të, ndërsa në Facebook tregon dhe tortën që I kanë bërë të dy bashkë me dedikim për ditëlindje, të ëmës së tij, Florijes. Edhe në stadium, ishin sërish bashkë për ndeshjen e Kosovës.

Nga fotot e Ridës, mund të shihet fare se sa shumë konkuron ajo për pamjen me Marinën, por me ngjyra shumë me të errëta, si brune  që është!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article