Këto janë këpucët ideale, që të gjithë po kërkojnë për festat e fundvitit!

 

Nëse keni filluar të mendoni për këpucët që do të vishni në festat e fundvitit, Revista “Harpers Bazzar” na propozon këpucët perfekte për vehjen tonë, në planet e mbrëmjes. Për vitin 2019, ngjyra që do të mbushin atmosferën dhe do ju bëjë më sharmante se kurrë, është e kuqja.

Sipas “Pinterest”, kërkimet për ‘këpucë të kuqe’ janë rritur për 2732 përqind këtë vit. Për këtë, Bazzar na propozon 10 prej çifteve më të mira të këpucëve të kuqe. Ato të cilat janë më perfektet për mbrëmjet e festave të dhjetorit.

Malone Souliers

Takat e ulëta do i bëjnë këmbët tuaja të duken të përsosura.

Balenciaga

Nëse jeni një stil sportive, atëherë nuk keni pse të dilni nga vetja. Me një palë Balenciaga me pak tak do të dukeni sportive, por sexy në të njëjtën kohë.

Gia Couture

Ky model fin është për të apasjonuarit ndaj ngjyrës së kuqe.

Xhimi Choo

Një sandale është përherë zgjedhja perfekte.

Manolo Blahnik

Miu Miu

Prada

Stuart Weitzman

Wandler

Zara

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article