Palltoja e verdhë ( dhe e cuditshme) e Melania Trumpit, që i bëri të gjithë të flasin për të!

Melania Trump  e ka merituar tashmë të gjithë vëmendjen që tërheq për  stilin dhe elegancën e saj. Që kur hyri në Shtëpinë e Bardhë, zonja Trump  është admiruar për kombinimet me shumë shije. Megjithatë, palltoja nga Valentino që ajo veshi së fundi në Buckingham Palace, ka shkaktuar reagime të përzjera: një pjesë e kanë konsideruar si mjaft të vecantë dhe elegante; të tjerëve, krijimi 4.700 paundësh i stilistit të famshëm, i është dukur ca i ekzagjeruar. Ju, në cilin grup hyni?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article