Bashkëshorti feston ditëlindjen; Jona Spahiu ka një dedikim special për të!

 

Frenkli, njëriu i rëndësishëm në jetën e Jona Spahiut feston sot ditëlindjen, e përpos urimit që moderatorja me siguri i ka dhënë privatisht bashkëshortit të saj, ajo ka dashur të ndajë edhe publikisht një dedikim special në Instagram.

“Mund të rri pa ju…por jo pa buzëqeshjen tuaj, që si një kometë largon errësirën nga fytyra ime. Të dua! Gëzuar datëlindjen dashuria e jetës”, ka shkruar Jona përbri një foto të Frenklit dhe vogëlushit Raiden.

Jona nuk ka harruar të bëjë edhe një tortë të dedikuar për Frenklin,  në të cilën duket një animacion i një burri me një djalë të vogël.

Dyshja prej vitesh jetojnë një histori të bukur dashurie, frut i së cilës është vogëlushi Raiden 1 vjeç e gjysmë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article