Femrat që u veshën më bukur në të gjithë 2019-tën!

Janë marrë në konsideratë veshjet në Tapetin e Kuq dhe stili I rrugës; është kërkuar shumë për të dalë në një përfundim. Këtë vit në modë ishte gjithçka që lidhet me  individualitetin. Lady Gaga u shfaq glamour në ceremoninë e ndarjes së Cmimeve Oskar dhe pastaj, e transformuar krejtësisht tek Met Gala; Brie Larson e kanalizoi egon e saj prej superheroine përgjatë gjithë turnetu të saj promovues të  Kapiten Marvel, dhe Zoe Kravitz na tregoi se, po, një palë sytjena prej ari 18 karat mund të duken po aq elegante sa një fustan balloje. Për të apasionuarën pas modës, Tracee Ellis Ross, përzgjedhja e femrave të veshura më mirë gjatë 2019-tës nuk ishte shumë e vështirë. “Sekreti është të përqafosh stilin tënd dhe të përpiqesh të mos ndjekësh trendet,” thotë ajo. Dhe me këtë moto në mendje, doli me këtë listë:

Cate Blanchett

Kate Bosworth

Zoe Kravitz

Issa Rae

Julianne Moore

Lupita Nyong’o

Michelle Pfeiffer

Elle Fanning

Tracee Ellis Ross

 

Naomi Watts

Jennifer Aniston

 

Lucy Boynton

 

Celine Dion

Laura Harrier

Lady Gaga

Margot Robbie

Judith Light

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article