“Ikët të vuani pa mua në Paris”; ky është urimi ‘funny’ që Albëria i bëri së bijës për ditëlindje!

 

Vajza e madhe e Albërie Hadërgjonaj feston sot ditëlindjen, ndaj së bashku me të motrën dhe kushërinjt, bukuroshja Agnesë ka zgjedhur të festojë në Paris. Në morinë e urimeve që zeshkania Hadërgjonaj ka marrë në ditën e saj të lindjes, neve na pëlqeu shumë urimi ‘funny’ që mami Albërie ka bërë për të bijën.


“Gëzuar ditëlindjen zemra e zemrës. Zoti më bekoi me ty e bukura ime. Edhe pse ikët të vuani në Paris pa mua, unë të uroj me zemër gjithë të mirat e kësaj bote. Edhe 100 vite plot shëndet e mbarësi shpirti im”; ka shkruar këngëtarja përbri fotos së bijës.

Agnesa është vajza e parë e Albërie Hadërgjonaj!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article