Problemet me infertilitetin u harruan; aktorja bëhet sërish nënë!

Aktorja e njohur Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj, Adam Shulman, janë bërë prindër për herë të dytë. Të paktën këtë tregojnë fotot e paparacëve, sepse cifti vetë nuk e ka konfirmuar zyrtrisht. Por cfarë mund të mendohet ndryshe, kur u panë së bashkë më rrugë me djalin e tyre tre jvecar, Jonathan Rosebanks, ndërsa Adam mbante në dorë edhe një kosh të vogël bebeje?

Jonathan erdhi në jetë marsin e 2016-tës. Anne korrikun e këtij viti njoftoi se ishte shtatzënë për herë të dytë, pa zbuluar ndonjë detaj tjetër për fëmijën. Ajo ndërkohë ka treguar se e ka vuajtur shumë faktin që me vështirësi arriti të bëhej nënë, për shkak të problemeve me infertilitetin, të cilat tashmë, janë hedhur pas krahëve. Por mesazhi i saj synonte t`i jepte shpresë vajzave e grave që mund të gjenden në situata të ngjashme!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article