Doni të shpenzoni për dikë këtë fundvit?! Gjikondi ka disa super ide!

 

Ndonëse shprehja ‘mjafton ideja’ thuhet shpesh këto ditë, kur marrim e japim dhurata, ndonjëri apo ndonjëra prej jush mund ketë dëshirë që të shpenzojë pak më shumë, për të përkëdhelur me një dhuratë luksi vajzën apo djalin e rëndësishëm të jetës tuaj.

Butik Gjikondi ka disa super sugjerime për të surprizuar të dashurit tuaj këtë fundvit, dhe ju sigurojmë që do të ndihen më të përkëdhelur se kurrë.

Pra nëse ju mungojnë idetë, por jo paratë; ne jemi këtu dhe ju vijmë në ndihmë me këto sugjerime.

 

Pasquale Bruni, Mandala/ Çmimi: 7810 Euro (Gjikondi) 

Pomellato, Nude Collection/ Çmimi: 8000 euro (Gjikondi) 

Pomellato, Nudo Collection/ Çmimi: 3590 Euro (Gjikondi) 

Byzylyk Vhernier, Freccia Collection/ 17.100 Euro (Gjikondi) 

Unazë Vhernier Freccia/ Çmimi: 5900 Euro (Gjikondi) 

Chopard, Happy Dream/ Çmimi: 5800 Euro (Gjikondi) 

Orë Hublot, Classic Fussion/ Çmimi: 17. 500 Euro (Gjikondi) 

Tag Heuer, Carrera/ Çmimi: 6400 Euro (Gjikondi) 

Chopard, Happy Sport/ Çmimi: 13. 300 Euro (Gjikondi) 

 

 

 

 

 

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article