Anna dhe Anila e pritën me një dhuratë në shtëpi Arditin!

Ardit Gjebrea ka qenë padyshim shumë i zënë me “Këngën Magjike“, megjithatë lodhja ikën “si me dorë“ kur kthehesh në shtëpi dhe gjen një atmosferë të ngrohtë. Anila dhe Anna ishin kujdesur që ta prisnin këtë radhë me një surprizë: moderatori i njohur e gjeti bredhin gati, dhe sa bukur e kishin stolisur të dyja!

 

View this post on Instagram

 

Ja edhe pema e festave të fundvitit – surprizë nga @annagjebreaofficial & @anilagjebrea ♥️♥️

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

“ Ja dhe pema e festave të fundvitit, suprizë nga Anna dhe Anila“, ka shkruar ai krahas fotos që e tregon vogëlushen duke buzëqeshur në krah të bredhit të zbukuruar me shumë shije!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article