Erion Veliaj festoi dje 40-vjetorin, ja urimi i Ajolës me Kajanin në krah

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka festuar dje ditëlindjen e tij. Mesa duket edhe Lali Eri i beson besëtytnive se 40 vjetori nuk duhet festuar e andaj edhe urimet publike kanë munguar ditën e djeshme.

Por kjo datë e rëndësishme nuk mund të kalonte kaq lehtë nga ana e bashkëshortes së kryebashkiakut e cila ka pritur të kalojë një ditë për të uruar publikisht Veliaj-n.

“Babi Lali Eri eshte 40 vjec e 1 dite tani”, shkruan juristja ën një foto krah bashkëshortit dhe djalit të çifti Kajan, që mbushi 1 vjec vetëm 2 muaj më parë.

Previous ArticleNext Article