“ Je e shëmtuar“, këngëtarja shqiptare i kthen personit një përgjigje që e lë pa fjalë!

Tayna, e kthyer shpejt në njërën prej repereve më të ndjekura në rrjetet sociale postoi së fundi një foto të sajën pa make up-. Për dikë që duhet të grimohet rëndë edhe për shkak të punës që ka, kjo ishte dicka e rrallë dhe mjaft e mirëpritur nga shumë ndjekës, të cilët nuk kanë ngurruar ta komplimentojnë për pamjen.

Megjithatë, nuk ka munguar dhe ndonjë koment negativ. S’po kuptoj pse je kaq e shëmtuar”- i shkruan dikush, dhe ajo i përgjigjet: “Une s’jam miss, une jam kengetare. E mire apo e keqe, me hunde ose pa hunde, kjo qe m’ka fal Zoti. Mua m’pelqen vetja, ta kisha sygjeru edhe ty. Perderisa sheh gabime te une, ti s’je e kenaqur  as me veten. Paqe e dashuri per ty“!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article