​Aktori i famshëm për gruan pas dy dekadash martese: “Kur më shikon ajo, unë dridhem“!

Aktori Pierce Brosnan dhe bashkëshortja e tij Keely Shaye Smith, edhe pse kanë tashmë shumë vite së bashku, janë kthyer në një sinonim të dashurisë që nuk venitet. Ylli i “007-tës“ dhe Keely janë të martuar prej 18 vjetësh, por lidhjen e trye janë përpjekur sa mbajnë sa më larg blicit të paparacëve. Ata shijojnë jetën e thjeshtë dhe të lumtur që kanë bashkë, sic e treguan dhe disa fotot të përpara pak ditëve, kur po relaksoheshin në shoqërinë e njëri tjetrit në Malibu.

Aktori joshës nuk  ka problem ta pohojë se cfarë efekti ka e shoqja tek ai edhe pas dy dekadash lidhjeje.

“Ajo nxit dicka brenda meje që më bën të mendoj se nuk jtoj dot pa të. Kur ajo më shikon, unë dridhem. Keely është një shtyllë e familjes sonë, një shtyllë e jetës sime dhe i përsëris çdo ditë asaj sesa e dua. I them sesa e bukur është, dhe sa me fat ndihem që e kam”, tha Brosnan, i cili nuk ndahet asnjëherë nga gruaja e tij.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article