U martua 5 muaj më parë, aktorja shqiptare qenka shtatzënë!

Vetëm 5 muaj më parë aktorja e njohur nga Kosova, Fiona Gllavica kurorëzoi në martesë historinë e saj disa vjeçare me partnerin e saj.

Fiona, e njohur për rolin e saj në serialin “Çka ka shpija” ka zbuluar lajme të reja që vijnë nja jeta e saj private.

E ftuar në Prive në rubrikën “Qitja pikën”, ajo konfirmoi ekskluzivisht se është në pritje të ëmbël dhe se ajo e bashkëshorti Arbnor Paçolli do të mirëpresin në jetë fëmijën e tyre të parë në fund të muajit qershor ose në fillim të korrikut.

Previous ArticleNext Article