Në kartolinën e festave, Ariana Fejzullahu tregon tre princeshat e saj!

E shoqja e Ermal Fejzullahut, Ariana, ka preferuar që kartolina e tyre e festave të fundvitit këtë radhë të ketë protagoniste tre vajzat e ciftit. Të dy ata u bënë prindër për herë të katërt shtatorin e këtij viti, kur erdhi në jetë vogëlushja e tyre, Ana. Edhe Ana ( mjaft më e rritur nga hera e fundit ) shfaqet në kartolinë në krah të dy motrave më të mëdha, që janë veshur me rroba festive. “Një vit vërtetë të lumtur për ju dhe familjet tuaja! Ju bekoftë Zoti ju dhe familjet tuaja me jetë të gjatë dhe të shëndetshme.”- shkruan bashkëshortja e këngëtarit në krah të fotos.

 

View this post on Instagram

 

A very Happy New Year to all of you and your family’s. May God bless you all , and your family’s with long and healthy life.

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article