Fushtatat e modës për Pranverë 2020 tashmë kanë filluar!

Duket që trendet në industrinë e modës në 2020 janë më shumë spirituale se materiale. Diversiteti dhe ‘lojërat’ me motive të çuditshme janë çelsi I fushatave të modës për këtë vit.

Nga Gigi Hadid në një Max Mara set në ngjyrë pastel, deri te Guçi duke pushuar në pishinë dhe Zadig & Voltaire në bashkëpunim me Kate Moss, këto janë fushatat më inspiruese për një Pranverë rifreskuese!

Gucci 

Michael Kors

DIOR

Salvatore Ferragamo

Max Mara 

Zadig & Voltaire

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article