Lamtumirë Miley, Liam gjen më në fund një partnere të re!

Pas shumë ndarjesh dhe ribashkimesh duket se Miley Cyrus tashmë i përket të shkuarës së Liam Hemsworth.

Aktori mësohet se tashmë ka nisur një romancë të re me modelen Gabriella Brooks. Liam dhe 23-vjeçarja janë fotografuar duke shkëmbyer puthje në plazh në Byron Bay në Australi dhe siç shihet nga fotot e publikuara nga revista “New Idea” dyshja nuk fshihet më.

Ylli i kinemasë dhe ish-i i Miley Cyrus, përfliten për një lidhje të mundshme që prej muajit dhjetor kur u fotogrrafuan pas një dreke familjare me prindërit e tij.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article