Një urim për 38 vjetorin e Kate Middleton, duke kujtuar fustanet e saj më të bukura!  

 Kate Middleton që në fillim tërhoqi vëmendjen me praninë e saj gjysëm të heshtur, elegancën dhe stilin e rafinuar të veshjes. Që nga fejesa me princin William e deri në daljen  më të fundit publike, Dukesha e Kembrixhit ka befasuar me kombinimet e saj, që kanë qenë përherë në linjë me kontekstin, por edhe statutin e vet si mbretëreshë e ardhshme. Dukesha nuk e ka fshehur adhurimin për krijimet e Alexander McQueen, të cilat i mban shumë shpesh. Edhe fustani i saj i nusërisë i takonte pikërisht firmës së famshme britanike, i ideuar në 2011-tën nga stilistja e njohur e kësaj shtëpie mode,Sarah Burton. Kate përpara pak ditësh mbushi 38 vjec dhe ditëlindjen e saj ne po e kremtojmë pikërisht me kombinimet  e veta më të bukura:

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article