Klea Huta shtatzënë për herë të parë; zbulohet gjinia e bebit

Klea Huta është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë. Vetëm pak ditë më parë mediat zbuluan se prezantuesja bukuroshe dhe partneri i saj, kantautori Elgit Doda do të bëhen prindër këtë vit.

Por kur pritet që ndonjë nga protagonistët të reagojë lidhur me këto lajme, burime pranë ‘News 31’ kanë bërë me dije se tashmë është mësuar edhe gjinia fëmijës që thuhet se pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

Mësohet se dy të rinjtë e dashuruar do të bëhen me djalë, i cili është fryt i lidhjes disavjeçare të dy artistëve.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article