Lanë mbretërinë; ja shtëpia 21 milion dallarëshe ku do të jetojnë Meghan dhe Harry!

 

Tashmë jeta e tyre do të ndahet mes Britanisë dhe Kanadasë, pasi Harry dhe Meghan zyrtarisht janë jashtë Mbretërisë dhe detyrimeve të Pallatit të Birmingham.

Duket se çifti ka nisur që tani shohë për shtëpi në Kanada dhe sipas The Sun Meghan po mendon të blejë një vilë në Vancouver të Kanadasë.

Prona ndodhet në breg të detit dhe zë një hapësirë gjigande prej 641 metër katrorë. Me një arredim mbresëlënës në të cilin mbizotëron drita me pamjen e mrekullueshme, duket se kjo vilë do të jetë banesa në të cilën ish-familja mbretërore do të nisë një jetë të re.

Ndonëse nuk është konfirmuar ende nëse vila është blerë në të vërtetë nga Meghan dhe Harry, agjentët imobilarë kanë rrëfyer se Meghan është me të vërtetë shumë e interesuar për ta blerë atë banesë.

Previous ArticleNext Article