Të gjithë sytë tek Rihanna dhe këpucët e saj 1600 dollarëshe!

Rihanna, kudo që shkon tërheq vëmendjen me veshjen e saj, edhe atëherë kur është gjysëm sport si në foton e fundit, të realizuar vetëm dy ditë më parë në aeroportin JFK, në Nju Jork. Edhe pse është me tuta, në këmbë, këngëtarja ka veshur një palë këpucë elegante Bottega Veneta me vlerë 1,620 dollare.

 

View this post on Instagram

 

@badgalriri keeps it effortlessly chic – as Rihanna does – while touching down at JFK Airport. #Rihanna Photos: Backgrid

A post shared by Just Jared (@justjared) on

Nuk janë të lirë as aksesorët Rafaello & Co, apo canta Dior, 2,750 dollarë. Ndërsa valixhen e kishte transparente, si për të treguar se s`ka asgjë për të fshehur, dhe kjo, kur sapo u mësua lajmi i ndarjes nga i dashuri, Hassan Jameel, me të cilin ishte e lidhur prej gati tre vjetësh.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article