Në gjurmët e të atit, Bojken-trashëgimtari i Lorik Canës në fushën e blertë!

Lorik Cana është padyshim një ndër emrat më të mirë të futbollit shqiptar dhe ndonëse është tërhequr nga futbolli aktiv, ish-kapiteni i kombëtares duket se ka lënë trashëgimtar.

Po flasim për Bojkenin, djalin e futbollistit që këtë në shtator do të mbush 5 vjeç. E mesa duket vogëlushi ka trashëguar talentin e të atit në fushën e blertë dhe këtë këlë të mendosh videoja që vetë Loriku ka publikuar pak orë më parë në Instagram.

Mesa duket Bojken ka nisur mësimet e para të futbollit dhe babi Loriku e ka filmuar atë teksa stërvitet në Romë, ku po qëndon familja. Vogëlushi shënon gol dhe sigurisht që këtë moment krenarie ish-kapiteni aq i dashur për publikun ka dashur ta ndajë me të gjithë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article