Cifti i famshëm në qiellin e shtatë, bëhen prindër për herë të parë!

Pas dasmës madhështore, tani e mbërthyen vëmendjen botërore për një tjetër lajm të mirë:  Joe Jonas dhe Sophie Turner presin fëmijën e tyre të parë, dhe nuk mund të ishin më të lumtur.

Turner, 23 vjec dhe Jonas, 30, lidhën kurorë në Las Vegas majin e 2019-tës. Aktorja e “Game of Thrones“ dhe këngëtari zhvilluan dhe një dasëm të dytë gjatë verës në Château de Tourreau në Sarrians, të Francës.

Ata morën pjesë së bashku në Grammy Awards në muajin janar dhe disa ditë më vonë, u panë bashkë në Londër dhe Sophie kishte veshur një bluzë të gjerë e të lirshme. Vëllai I vogël I Joe-t, Nick 27 vjec u martua me aktoren 10 vjet më të madhe, Priyanka Chopra, por ende nuk kanë fëmijë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article