“Bëj një foto pa filtër“, Hygerta Sako debat të hidhur me ndjekësen!

Hygerta Sako ndihet mjaft mirë me veten së fundi, dhe këtë e tregon në cdo foto që ka hedhur këto kohë në rrjetet sociale. Në njërën prej tyre megjithatë, një ndjekëse i vë në dukje filtrat që përdor në Instagram. Hygerta i ka kthyer një përgjigje me spec, e debati ka vazhduar ca.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

  “Bëj një pa filtër bëj…”, shkruan ndjekësja. “Aha, ti e ke Instangramin t’u japësh mend të tjerëve. Kuptoj”, përgjigjet mdoeratorja. Komentuesja vazhdon: “Epo ç’të bësh ca shesin ca japin”. “S’kam ça bëj jo. Është zgjedhje personale. Personalisht nuk preferoj as të shes as të jap, po të shoh punën time”, e mbyll bisedën Hygerta. Tani, filtra apo dicka tjetër, këtë nuk e dimë, por Hygerta vërtet sec ka një ndryshim këto kohët e fundit ( për mirë sigurisht), dhe fotot e tregojnë qartë.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Cik si me nerva 🙄

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

 

Previous ArticleNext Article